рус     укр Гідроізоляційна паста
ВИКОРИСТАННЯ ГАЛЕРЕЯ ДОКУМЕНТИ СТАТТІ КОНТАКТИ
Гідроізоляційна паста ZONT–K, Гідроізоляція, паста, мастика, полімер, крівля, волога, вода, покрівельний килим, покрівельний матеріал, дах, антикор, Запоріжжя, Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Ялта, Харків На головну сторiнку Контакти Гідроізоляційна паста ZONT–K, Гідроізоляція, паста, мастика, полімер, крівля, волога, вода, покрівельний килим, покрівельний матеріал, дах, антикор, Запоріжжя, Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Ялта, Харків
ВИКОРИСТАННЯ ПАСТИ ZONT-K
ПРОМИСЛОВІСТЬ ПРОМИСЛОВІСТЬ
ПРИВАТНЕ БУДІВНИЦТВО ПРИВАТНЕ БУДІВНИЦТВО
IНЖЕНЕРНІ КОМУНІКАЦІЇ IНЖЕНЕРНІ КОМУНІКАЦІЇ
ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ
Використання пасти у будівництві і промисловості не потребує складних прийомів нанесення на будь яку поверхню. Паста легко наноситься на штукатурку, цеглу, азбоцемент, бетон, деревину, метал та інші основи пензлем, валиком, пульвелізатором. Нанесення пасти провадиться тонкими шарами за 3-5 разів при температурі не нижче за +5°С. Кожен наступний шар наносити після повного висихання попереднього. Висихання шару відбувається за 1–20 годин у залежності від температури навколишнього середовища та погодних умов. Витрати пасти на 1 кв.м. покриття становить 1,5-2,5 кг. Термін служби поверхні, обробленої пастою ZONT-K, становить не менш 15 років при дотриманні вимог експлуатації.
Використання пасти ZONT-K у промисловостi
[1] — Влаштування гідроізоляційного килима плоских покрівель суцільною мембраною з армуванням склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв Витрати пасти – 1,5 – 2,5 кг/м.кв. покриття у залежності від цілей та складності роботі. [2] — Влаштування примикань покрівельного килима до вертикальних поверхонь конструкцій, які виступають над ним чи проходять через нього з армуванням склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв [3] - Гідроізоляція примикань різних типів схильних покрівель, примикань козирків до стін над входом до будівлі. Застосовується армування склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв. Витрати пасти – від 500 г/м.кв. покриття у залежності від цілей використання [4] — Гідроізоляція горизонтальної та вертикальної підземної частини будинку - фундаменту, стін, цокольних поверхів та таке інше. Витрати пасти – від 500 г/м.кв. покриття у залежності від цілей використання [5] — Гідроізоляція та ущільнення швів панельних будинків та споруд, щілин з армуванням склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв. Гідроізоляція стін будинків та споруд. Витрати пасти – від 200 г/м.кв. покриття у залежності від цілей використання [6] — Гідроізоляція діючих відкритих майданчиків будинків та споруд – балконів, терас, ін.. Застосовується армування склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв. Витрати пасти – 1,5 – 2,5 кг/м.кв. покриття у залежності від цілей та складності роботі. Гідроізоляція щілей та швів на примиканні вимощення до споруди з улаштуванням компенсатора та армуванням склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв Витрати пасти – 1,5 – 2,5 кг/м.кв. покриття у залежності від цілей та складності роботі. [7] — Гідроізоляція остекленения фонарів Витрати пасти від 500гр. на 1 кв.м покриття.

Рейтинг@Mail.ru