рус     укр Гідроізоляційна паста
ВИКОРИСТАННЯ ГАЛЕРЕЯ ДОКУМЕНТИ СТАТТІ КОНТАКТИ
Гідроізоляційна паста ZONT–K, Гідроізоляція, паста, мастика, полімер, крівля, волога, вода, покрівельний килим, покрівельний матеріал, дах, антикор, Запоріжжя, Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Ялта, Харків На головну сторiнку Контакти Гідроізоляційна паста ZONT–K, Гідроізоляція, паста, мастика, полімер, крівля, волога, вода, покрівельний килим, покрівельний матеріал, дах, антикор, Запоріжжя, Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Ялта, Харків
ВИКОРИСТАННЯ ПАСТИ ZONT-K
ПРОМИСЛОВІСТЬ ПРОМИСЛОВІСТЬ
ПРИВАТНЕ БУДІВНИЦТВО ПРИВАТНЕ БУДІВНИЦТВО
IНЖЕНЕРНІ КОМУНІКАЦІЇ IНЖЕНЕРНІ КОМУНІКАЦІЇ
ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ
Використання пасти у будівництві і промисловості не потребує складних прийомів нанесення на будь яку поверхню. Паста легко наноситься на штукатурку, цеглу, азбоцемент, бетон, деревину, метал та інші основи пензлем, валиком, пульвелізатором. Нанесення пасти провадиться тонкими шарами за 3-5 разів при температурі не нижче за +5°С. Кожен наступний шар наносити після повного висихання попереднього. Висихання шару відбувається за 1–20 годин у залежності від температури навколишнього середовища та погодних умов. Витрати пасти на 1 кв.м. покриття становить 1,5-2,5 кг. Термін служби поверхні, обробленої пастою ZONT-K, становить не менш 15 років при дотриманні вимог експлуатації.
Використання пасти ZONT-K у приватному будiвництвi
[1] — Влаштування примикань покрівель до труб грубних, вентиляційних, мансардних вікон, парапетів, інших інженерних споруд, які знаходяться на покрівлі. При виконанні таких робіт обов?язкове армування склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв. Витрати пасти – від 500 г/м.кв. покриття у залежності від цілей використання. [2] — Гідроізоляція гребнів, єндов покріведь, примикань різних схилів покрівель, примикань козирків до стін над входом до будівлі. Застосовується армування склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв. Витрати пасти – від 500 г/м.кв. покриття у залежності від цілей використання. [3] — Ущільнення тріщин у схильних покрівлях з шиферу, металу та інших матеріалів . Застосовується армування склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв. Витрати пасти – від 200 г/м.кв. покриття у залежності від складності роботі. [4] — Гідроізоляція діючих відкритих майданчиків будинка – балконів, терас, ін.. Застосовується армування склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв. Витрати пасти – 1,5 – 2,5 кг/м.кв. покриття у залежності від цілей та складності роботі. [5] — Гідроізоляція стін, тріщин та швів на усіх типах споруд з улаштуванням армування склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв. Гідроізоляція горизонтальних та вертикальних підземних частин споруд] фундаменту, стін, цокольних поверхів та таке інше. Витрати пасти – від 500 г/м.кв. покриття у залежності від цілей використання. Гідроізоляція щілей та швів на примиканні вимощення до споруди з улаштуванням компенсатора та армуванням склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв Витрати пасти – 1,5 – 2,5 кг/м.кв. покриття у залежності від цілей та складності роботі. [6] — Гідроізоляція та антикорозійний захист підземних та надземних інженерних споруд, водо] та газопроводів та таке інше. Можливе застосовується армування склотканиною, щільністю не менше за 125 г/м.кв. Витрати пасти – від 200 г/м.кв. покриття у залежності від складності роботі.

Рейтинг@Mail.ru